Upload Cover

EPlayPoker`s Uploads

 • Wywiad E-PlayPoker #11- Piotr Franczak (część II)
  Wywiad E-PlayPoker #11- Piotr Franczak (część II) Zapraszam na drugą część wywiadu z Piotrem Franczakiem, pokerzystą, twórcą zespołu Silent Sharks i przedsiębiorcą.
  EPlayPoker 01:16:37 781 0 Downloads 0 Comments
 • Seat Open #14
  Seat Open #14 Zapraszamy na nowy odcinek naszego podcastu. Dzisiaj naszym gościem jest były poseł Artur Górczyński, a obecnie szef stowarzyszenia Poker To Nie Hazard. W tym odcinku poruszyliśmy dwa tematy. Pierwszy dotyczy czwartej edycji pokerowego turnieju charytatywnego EPT Polska, który odbędzie się 15. października, którego organizatorem jest poseł Górczyński. Rozmawiamy o tym, skąd pomysł na organizację takich turniejów i jakie są ich cele (oczywiście poza charytatywnym) i na jaki cel będą zbierane pieniądze podczas najbliższej edycji. Rozmawiamy także o poprzednich edycjach EPT Polska. Zaproszenia do udziału w 4. edycji zostaną wysłane m.in. do wszystkich klubów obecnego parlamentu. W drugiej części (od 19:04) rozmawiamy nt. posiedzenia podkomisji finansów publicznych ds. nowelizacji ustawy hazardowej. Pierwsze posiedzenie miało miejsce we wtorek. Obecni na nim byli przedstawiciele organizacji pokerowych: Marcin Horecki, szef Wolnego Pokera i Artur Górczyński, który reprezentował stowarzyszenie Poker To Nie Hazard. Mój gość podsumował przebieg wtorkowego posiedzenia i opowiedział o swoich wrażeniach. Rozmawiamy także o pomyśle wicepremiera Jarosława Gowina. Chce on z ustawy hazardowej wyłączyć towarzyską grę w pokera oraz blokować pokerroomy, które będą w Polsce działać bez licencji.
  EPlayPoker 00:51:51 1.07 K 1 Downloads 0 Comments
 • Wywiad E-PlayPoker #11: Piotr Franczak (część I)
  Wywiad E-PlayPoker #11: Piotr Franczak (część I) Naszym gościem jest dzisiaj pokerzysta, twórca zespołu Silent Sharks i przedsiębiorca w jednej osobie, Piotr Franczak.
  EPlayPoker 01:21:48 1.13 K 1 Downloads 0 Comments
 • Wywiad E-PlayPoker #10: Banis
  Wywiad E-PlayPoker #10: Banis Zapraszamy na wywiad z byłym zawodowym pokerzystą, a obecnie prezesem pokerowego start-up’u SmartSpin.
  EPlayPoker 01:09:32 1.47 K 0 Downloads 0 Comments
 • Seat Open #13
  Seat Open #13 Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych pokerowych tematów z ostatnich dni. W pierwszej części dzisiejszego odcinka rozmawiamy o tym, co w ostatnich dniach wydarzyło się wokół nowelizacji ustawy hazardowej. Nie zabrakło ostrych i gorzkich słów pod adresem polityków, którzy podczas pierwszego czytania w Sejmie wypowiadali się w sprawie projektu. Tylko kilku z nich miało pojęcie o czym mówi i wskazywało również na trudną sytuację pokera w Polsce. Pozostali powtarzali wyuczone formułki lub byli nieprzygotowani do dyskusji. W podcaście zastanawiamy się, dlaczego rząd rezygnuje z dużych pieniędzy z tytułu hazardu, skoro budżet ich potrzebuje (m.in. na skutek podatku handlowego, który okazał się całkowitą porażką i został zawieszony przez KE). Krytykujemy także ministra finansów, którego resort odpowiadał za przygotowanie projektu nowelizacji. W drugiej części (20:25) rozmawiamy o tegorocznych nominacjach do Poker Hall of Fame. Które osoby mają największe szanse na wybór w tym roku? Poruszamy także kwestię tego, czy proces wyboru do PHOF wymaga zmian. Być może warto rozważyć system 2+1, w którym każdego roku do Galerii Sław wchodziłoby dwóch pokerzystów i jeden niepokerzysta. Zastanawiamy się także nad tym, skąd tyle krytyki pod adresem nominacji dla Chrisa Moneymakera, człowieka, który wygrywając WSOP ME 2003 zmienił oblicze pokera i wprowadził go w nową erę. Na koniec dyskutujemy o tym, czy trafiony jest pomysł powołania Galerii Sław Polskiego Pokera. Taki pomysł przedstawił kilka miesięcy temu Tomasz Bisewski. Jakie byłyby trudności w realizacji tego pomysłu? Co z bardzo młodymi polskimi mistrzami EPT i nominacjami dla nich? W trzeciej części (41:27) rozmawiamy o rozpoczętej właśnie drugiej części sezonu Global Poker League. Zastanawiamy się nad tym, co należy poprawić w drugim sezonie, aby rozgrywki były atrakcyjniejsze dla kibiców. Największy problem to obecnie zbyt duża liczba meczów, co może zniechęcać część osób do śledzenia rozgrywek. Rozmawiamy także o braku logiki organizatorów w przypadku sklepu kibica. Bluzy z logotypami drużyn kosztują aż 350 złotych. Dla porównania, najdroższa bluza w klubowym sklepie Manchesteru United kosztuje 315 złotych. Jakim cudem zespoły, które powstały kilka miesięcy temu cenią się wyżej niż jeden z najlepszych klubów piłkarskich z prawie 140-letnią historią?
  EPlayPoker 01:03:56 1.06 K 0 Downloads 0 Comments
 • Seat Open #12
  Seat Open #12 Gościem nowego odcinka podcastu jest Marcin Horecki. Przez ostatnie kilkanaście dni byliśmy świadkami bardzo ciekawych i ważnych wydarzeń w świecie pokera. Z polskiego punktu widzenia, najważniejsze było zwycięstwo Sebastiana Malca w Main Evencie EPT Barcelona. Jednak z punktu widzenia całej branży, ważne było ogłoszenie o likwidacji marki EPT oraz kilku innych i powołania w jej miejsce cyklów PokerStars Championship i PokerStars Festival. I właśnie m.in. na te tematy rozmawiamy z Marcinem Horeckim.
  EPlayPoker 00:51:34 927 0 Downloads 0 Comments
 • Wywiad E-PlayPoker #9: Kuba Ryś
  Wywiad E-PlayPoker #9: Kuba Ryś Zapraszam Was na nowy wywiad, w którym moim gościem jest znany telewizyjny komentator pokera w telewizji SportKlub i ElevenSports.
  EPlayPoker 01:16:18 1.88 K 0 Downloads 0 Comments
 • Wywiad E-PlayPoker #8: ,,Uczniak" o swoim nowym programie KOculator
  Wywiad E-PlayPoker #8: ,,Uczniak" o swoim nowym programie KOculator Tak jak drużyna piłkarska lub zespół F1 potrzebują świetnych analityków i programów do analizy danych, tak najlepsi pokerzyści potrzebują narzędzi, które pozwolą im zyskać choćby minimalną przewagę nad rywalami. I taką funkcję spełniają specjalne programy komputerowe, jak np. ICMizer oraz Hold’em Manager. Jednak nawet tak dobre programy nie są idealne i istnieją funkcje, które należałoby do nich wprowadzić, aby jeszcze lepiej służyły pokerzystom. Z takiego myślenia, zrodził się pomysł nowego programu pokerowego ,,KOculator”, którego twórcą jest znany polski pokerzysta i trener ,,Uczniak”. ***** Plik MP# z wywiadem: https://drive.google.com/file/d/0BxnEYEdqdyfJM1NrSGRaRERlbk0/view?usp=sharing ***** Plan naszej rozmowy przedstawia się następująco: -czy jest KOculator? Do jakiej grupy pokerzystów jest on skierowany? Jaką ma przewagę nad konkurencją? -ile kosztuje roczna licencja? Jak jej koszt wypada na tle najgroźniejszych konkurentów? | 06:08 -jakie są plany rozwoju programu na najbliższe miesiące? | 08:39 -jak wygląda początkowe zainteresowanie programem? Jakie są pierwsze uwagi użytkowników? : 12:34 -jak wyglądały prace nad stworzeniem programu? Które elementy były najtrudniejsze? Ile czasu zajęły prace? | 15:32 -dyskusja o nadchodzącym festiwalu WCOOP | 21:57 -komentarz do zwycięstwa Sebastiana Malca w Main Evencie EPT Barcelona | 26:58 . E-PlayPoker.com facebook.com/EPlayPoker twitter.com/EPlayPoker facebook.com/JakubSuszkaOfficial twitter.com/JakubSuszka KOculator.com facebook.com/KOculator facebook.com/UczniakNLHE .
  EPlayPoker 00:33:59 2.02 K 0 Downloads 0 Comments
 • Wywiad E-PlayPoker #7: PL wydawca ,,Moorman’s Book of Poker"
  Wywiad E-PlayPoker #7: PL wydawca ,,Moorman’s Book of Poker" Zapraszam na wywiad z Erikiem de Solo, polskim wydawcą książki, której autorem jest znakomity pokerzysta Chris Moorman.
  EPlayPoker 00:42:10 1.91 K 0 Downloads 0 Comments
 • Seat Open #11
  Seat Open #11 Gościem dzisiejszego odcinka jest Wojciech Karawacki. Tym razem wśród tematów znalazły się zakłady bukmacherskie na pokera, które w ostatnich dniach wprowadzili polscy operatorzy; zakaz noszenia okularów przeciwsłonecznych w turniejach live oraz dress code; turnieje live w ramach festiwalu WSOP.
  EPlayPoker 00:52:42 1.57 K 1 Downloads 0 Comments
 • show more
EPlayPoker
 • EPlayPoker
 • profile viewed 2053 times
 • message share profile
Who to Follow
X