Adi Sipri - Fjala Jote me jep shprese
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Teksti dhe Muzika Adi Sipri, Arenxhim nga Besnik Gace

Ti zot e njeh zemren time
Ti me njeh cdo ligesi
Zot ti I di dobesite e mia
Cdo te fshehte te zemres time

Kush tjeter mua do m’cliroje
Nga tmerri frika dhe dyshimi
Kush pervec Teje do m’dhuroje
Paqe gezim dhe dashuri

Ref

Fjala jote mua me jep shprese
Me thote t’besoj ne hirin tend
Me jep te lutem per cdo dite
Nje zemer sipas zemres tende

Licence : All Rights Reserved


X