Јавно предавање на м-р Артан Садику во ИОХН-С
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Аудио запис од јавното предавање на м-р Артан садику на тема „Подемот на неонацизмот во Европа: Тлото на етичката идеологија и симулакрумот на револуционерните политики“ / 22.08.2013 година

Licence : All Rights Reserved


X