Abaz Reqica live in Urban FM
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Degjoni intervisten e fundit me udheheqesin e qendres per zhvillim te qendrueshem FRYMA Abaz Reqica, live ne Morning Show ne Urban FM 103.5 me Arientin Abdyli`n - pse Kosova vdes dyfish nga ngrohja globale, pse kerrin duhet trjantuar si vjehrren dhe shume qeshtje tjera qe lidhen me zhvillimin e qendrueshem ekonomik

Licence : All Rights Reserved


X