Abaz Reqica nga qendra FRYMA live ne Urban FM
00:00
00:00
Embed Code (recommended way)
Embed Code (Iframe alternative)
Please login or signup to use this feature.

Ari ne Urban Morning Show ju sjell sot ( te merkuren) intervisten me prof. Abaz Reqica nga qendra per zhvillim te qendrueshem FRYMA - pse Kosova duke insistuar qe te ndertoj Kosoven C e dergon shtetin larg EU, si mundemi qe edhe te zhvillohemi ekonomikisht, te rrisim punesimin dhe njekohesisht te ruajme ambientin?

Licence : All Rights Reserved


X